01 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 176.656
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 31.219
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 188
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.485
Güncel Son Dakika Haberler !

Bakan Koca: Artış denetim altında. süreç hepimize bağlı

İstanbul DHA 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da yaptığı kıymetlendirme toplantısı sonrası Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Artış denetim …

Bakan Koca: Artış denetim altında. süreç hepimize bağlı

İstanbul DHA 
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da yaptığı kıymetlendirme toplantısı sonrası Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Artış denetim altında. Süreç hepimize bağlı” dedi. Bakan Koca paylaşımında şu tabirlere yer verdi: “İstanbul sağlık yöneticileriyle yaptığımız değerlendirmede, gayretlerimizin sonuç vermeye başladığını gördük. Artan test sayıları, filyasyon suratı, sağlık çalışanlarının ağır emeği ve önlemlere gösterilen ahenkle daha düzgün bir noktadayız. Artış denetim altında. Süreç hepimize bağlı.”

Bakan Koca öteki bir paylaşımında ise ofisinde masasındaki fotoğrafını paylaşarak kendisini takip edenlerden konutta olduklarını gösteren fotoğraf ve görüntü paylaşmalarını istedi. Koca, “En düzgün önlem evimizdir. Meskende geçen vakit arttıkça salgınla uğraş gücümüz de artacak. Ben işimin başında olmak zorundayım. Sizden konutta olduğunuzu gösteren fotoğraf ve görüntüleri bekliyoruz” dedi. 
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL