30 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 176.656
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 31.219
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 188
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.485
Ekonomi Magazin

MLP Deva CFO’su Burcu Öztürk Türkiye’nin en aktif 50 CFO’su ortasında

İSTANBUL, (DHA)- TÜRKİYE’NİN en faal CFO’larını belirlemek üzere DataExpert ve Fortune Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin En …

MLP Deva CFO’su Burcu Öztürk Türkiye’nin en aktif 50 CFO’su ortasında

İSTANBUL, (DHA)- TÜRKİYE’NİN en faal CFO’larını belirlemek üzere DataExpert ve Fortune Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin En Faal 50 CFO’su’ araştırmasının sonuçları muhakkak oldu. MLP Deva CFO’su Burcu Öztürk araştırma sonuçlarına nazaran bir sefer daha listede yer aldı.

Türkiye’nin en büyük binden fazla şirketinin finansal performansları ve finans yöneticilerinin muvaffakiyetlerinin değerlendirildiği araştırma, şirketler için performansları kritik kıymette olan CFO’ların pandemi periyodu de dahil çalışmalarını görünür kılmayı amaçlıyor. Listede yer alan CFO’lar mükafatlarını, İstanbul’da düzenlenen merasimde aldı.

“TÜRKİYE İÇİN PAHA ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

CFO’ların 2019 yılında şirket stratejilerindeki proaktif rollerine nazaran seçildiği ödül ile ilgili konuşan MLP Deva CFO’su Burcu Öztürk, “Grubumuzun muvaffakiyet kıssasında faal rol almak benim için gurur verici bir tecrübe. MLP Deva olarak tüm dünyada tesirini artıran pandemi sürecine karşın, faal maliyet disiplini ile 2020 yılının üçüncü çeyreğinde de operasyonel performansımızı artırdık. Pandemi ile hızlandırdığımız dijitalleşme çalışmalarımız sonucunda Robotik Süreç Otomasyonu ile fatura kesmeye başladık. Bu çalışmamız ile Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan birinci sağlık kuruluşu olduk. Küme olarak, toplumumuz ve ülkemiz için paha üretmeye devam edeceğiz” dedi.  

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL